5 inspirujących zagranicznych joginek

Szukasz jogicznej motywacji, by doskonalić swoją praktykę jogi? Oto 5 joginek, które warto obserwować na Instagramie!

Każdy ma takie dni, kiedy wejście na matę stanowi duży problem. Brakuje motywacji, chęci, tego małego gestu popchnięcia nas we właściwym kierunku. Oczywiście siłę najlepiej czerpać z własnego wnętrza, lecz możemy również się wspomóc, podglądając praktykę innych. Polecam 5 profili na Instagramie, które warto dodać do obserwowanych:

kino mcgregor

@kinoyoga Niesamowita postać w świecie jogi – Kino McGregor – nauczycielki jogi o międzynarodowej sławie. Pisałam już o niej tutaj. Ale uwaga, naśladowanie jej praktyki grozi urazami, więc najtrudniejsze pozycje pozostawcie sobie na czas, kiedy osiągniecie poziom zaawansowany.

beachyogagirl@beachyogagirl Jak sama nazwa wskazuje – inspirująca praktyka jogi w przepięknych plażowych plenerach, lecz nie tylko. Doskonałe zdjęcia motywują, uczą i dodają weny do ćwiczeń.

kathrynbudig

@kathrynbudig Joginka i redaktorka. Na jej profilu możecie obserwować migawki z jej praktyki jogi oraz z życia prywatnego. Bohaterami drugoplanowymi są jej psy. :)

patbailey

@patbailey Joga natchniona w wybitnym wydaniu. Szczerze polecam.

acroyoga

@acroyoga  AcroYoga zyskuje w Polsce coraz większość popularność. To połączenie klasycznych pozycji jogi z elementami akrobatyki. Ćwiczy się ją w parach, choć w bardziej zaawansowanej wersji może być również praktykowana w grupach trzy- lub czteroosobowych. Jest to bardzo widowiskowa forma jogi. A zabawa jest przy tym nieziemska! Zerknijcie choćby tutaj.

*Wszystkie zdjęcia pochodzą ze wspomnianych profili na Instagramie.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Jeśli spodobał Ci się wpis i chcesz pozostać na bieżąco ze wszystkimi nowościami:
   •   polub profil fit-joga na Facebooku
   •   podejrzyj na Instagramie