Współpraca

Jeżeli chcesz nawiązać wartościową współpracę, nie wahaj się, tylko napisz na adres:

kontakt[at]fit-joga.pl

 

Fit-joga.pl to blog lifestylowy, który powstał z tworzenia moich wielkich pasji. To przestrzeń, w której poruszam takie tematy jak: joga, aktywność fizyczna, rozwój osobisty, zdrowe odżywianie, slow life, podróże.

Na blogu  jest możliwa promocja produktów i usług, pod warunkiem, że wpisują się one w tematykę bloga. Pracuję na samodzielnie opracowanych tekstach. Nie zgadzam się na publikację gotowych materiałów prasowych oraz kryptoreklamę. Piszę wyłącznie o tym, co sama uważam za godne polecenia i z czego sama korzystam.

Do każdej propozycji współpracy podchodzę bardzo indywidualnie, myśląc kompleksowo o całym projekcie: od zdjęć, przez interesujący tekst, aż po promocję w mediach społecznościowych. Moje wieloletnie doświadczenie zawodowe w pisaniu i redagowaniu tekstów, a także PR i marketingu, pozwala mi podejść do każdego wpisu bardzo profesjonalnie. Znam zasady SEO, dlatego post sponsorowany nie zniknie z pamięci Internetu i nawet po zakończeniu współpracy, będzie reklamował produkt/usługę. Każdy mój nowy wpis przygotowywany jest z wielką starannością, z dbałością o to, by był on wartościowy dla czytelnika.

Jestem otwarta na różne formy współpracy.

Proponuję m.in.

– promocję produktów lub usług

-prezentację produktu

– artykuł lub cykl artykułów tematycznych

  – patronat

– wyjazdy sponsorowane z relacją i fotorelacją

 – konkursy

– promocję w mediach społecznościowych

– współpracę długofalową

– inne, niestandardowe, lecz wartościowe działania, które wymyślimy wspólnie.

 

Napisz do mnie! Chętnie udostępnię Ci statystyki bloga i porozmawiam o tym, co możemy zrobić dla Twojej marki.*

*Szanując Twój i mój czas, zaznaczam, że nie współpracuję w barterze.